Kaip atkurti plaukus po nesėkmingo dažymo?

Kaip atkurti plaukus po nesėkmingo dažymo? Ką daryti, kur bėgti? Kokios yra veiksmingos procedūros? Gal kaukės padeda?

 

Visų pirma, nubėkite pas profesionalą! Šiuo metu grožio salone teikiama daugybė plaukų atstatymo paslaugų.

Jei neturite galimybių reguliariai lankytis salonuose, tuomet rekomenduoju įsigyti profesionalių gaminių.

Jei turite sausus ir trapius plaukus, tada pasiimkite rašiklius ir užrašų knygeles, aš jums pateiksiu nepaprastą plaukų atstatymo patarimą:

 

Pradedam:, du kartus plaukite plaukus šampūnu. Tada pašalinkite drėgmės perteklių rankšluosčiu. Tada kaukę užtepkite 10 minučių. Neišplovę kaukės, porai minučių užtepkite kondicionierių. Kruopščiai nuplaukite visus produktus. Tada kelioms minutėms susukite plaukus į rankšluostį, kad įsigertų vanduo (negalite daugiau nei dvi minutes vaikščioti su rankšluosčiu).

Užtepkite nenuskalaujamą produktą (tai gali būti purškiklis, aliejus ar kremas). Nenuplaunama priemonės veikia kaip plėvelė ir apsaugo plaukus nuo išsausėjimo. Pirmą savaitę stenkitės kuo dažniau naudoti drėkiklius: šampūną, balzamą, kaukes ir nenuskalaujamą kondicionierių.

 

Antrą savaitę naudokite drėkinamąjį šampūną. Kaukę pakeiskite lipidine kauke. Aš myliu Davines Nourishing maitinamoji HBP kaukę su keratinu.

 

Visą kitą darykite pirmosios savaitės režimu.. Jus maloniai nustebins rezultatas, jei atliksite visus mano patarimus dėl plaukų priežiūros po nesėkmingo dažymo.

 

A taip, „Plaukų džiovintuvo dieta“ yra būtina! Kurį laiką nenaudokite terminių įrankių.

Šių ir kitų, gražių plaukų paslapčių, mane išmokė Valentina Miller 😊!!!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *